Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rup1u5

    nagyúr

    válasz proci985 #59164 üzenetére

    Pontosan! :K

    MasterMark
    seniman

    Az alatta látható kicsi fekete VRM borda hűtésére került oda az a kék ledes,120-as Enermax. Ha fönt van az ablakos oldallap akkor nem látszik maga a venti csak a fénye.
    CPU tuning nélkül is 90-95 fok között jár a VRM hő GTA5 alatt ami még nem is annyira megerőltető. 30% körül terheli átlagban a Xeont ez a game. Ezek után képzeljetek el egy Prime95 tesztet! :DDD Fél perc után 105 fok. A Venti két belső sarkát fogattam fel így olyan dőlésszögben lóg, hogy pont a kis bordára és a CPU területére fúj. 86 foknál nem nagyon megy följebb, tehát nyertem ~10 fokot. Mindezt úgy hogy a két fehér 140-es venti már alapból elég jó légcsatornát generál azon a területen.

    Direkt nem felülre raktam a radiátort mert teljesen zárt tetőt akartam por és zajmentesség szempontjából. Így csak olyan helyeken tud bemenni levegő ahol porszűrő van. 4 venti szív be és csupán csak a hátsó 140 kifelé így a túlnyomás is megvan. Mikróporon kívül nem is látok mást odabent.

    Terveztem amúgy egy magasabb réz VRM bordát is a lapra de nem tudom lesz e olyan CNC-s ember aki legyártja nekem.

    (#59165) Zsmester89
    Meg bizony! :K Ez volt az egyik ok amiért ez a ház lett. Phanteks EVOLV volt a másik jelölt de nem volt kedvem annyit költeni. 2SSD és egy vincsi van hátul. Az a legjobb, hogy nem látszik hogy mekkora disznóól van a hátoldalon. :DDD A két SSD csak be van oda hányva a kábelek közé. Nem volt itthon csak 90°-os SATA kábelem és azokat nem lehet rádugni az SSD-kre ha a számukra fenntartott két keretbe vannak csavarozva.

    [ Szerkesztve ]

    Why don't you knock it off with them negative waves!

Új hozzászólás Aktív témák