Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schray

    tag

    válasz lotTóni #57983 üzenetére

    Csodát nem, csak a természeti katasztrófát enyhíteni :D (amúgy most van 22 fok átlag és terhelés alatt 70 fokok... ha jobb hűtéssel elérhetek 10 fokkal kevesebbet, akkor nyáron 30fokban se lesz talán gond)

    Amúgy vízhűtést nem akartam, sokáig fontolgattam, de nem szeretnék belevágni, a silver arrow meg a léghűtések között azért már talán hatékonynak nevezhető :)
    A pozitív nyomást szeretném fenntartani, így az erősebb ventiket tenném a három befúvó helyre, amiből csak egy van látható helyen, így csak annál "kell" az esztétikával foglalkozni, szerintem ez belefér,mint kompromisszum. Szóval konkretizálva a kérdéseim: a lehetőségek közül melyik ventillátort tennétek alulra a táp mellé, folyamatos befúvásra üzemelve?

    A kifúvó oldalon meg hőmérséklet függvényében vezérelve terveztem a ventiket, hogy megmaradjon a pozitív nyomás és itt mind a három hely látható, így ide szeretnék valamilyen esztétikusabb kombinációt, pl fehéreket, vagy két fehér-egy piros kombináció... de nem tudom, hogy fognak kinézni, ilyet még nem csináltam. Két fehér enermax felülre és egy piros lepa hátulra? Két lepa felülre és egy enermax hátulra? Esetleg mindhárom fehér vagy piros? Esetleg teljesen máshogy?

    A harmadik kérdés, hogy melyik ventit lenne érdemes a silver arrow-ra tenni. Átlagos méretű RAM moduljaim vannak és csak kettő, így talán mind a három helyet ki tudom használni rajta. Viszont nem tudom mennyire lenne hatékony, ha nem három ugyanolyan és azonos fordulatszámon dolgozó venti van rajta... Szóval vagy vennem kell valamit még, vagy nem lesz rajta három. Mondjuk egy Phanteks középen? Vagy két piros 12centis lepa a két oldalán?

    [ Szerkesztve ]

    71% víz

Új hozzászólás Aktív témák