Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SpazzMaticus

    tag

    válasz tyielow #200 üzenetére

    "Sok a duma".... :DD

    Egy "átlag" RPG-hez képest pont hogy kifejezetten kevés.
    Látványosan nem erőltetik a párbeszédeket, a fontos mondanivalókon kívül alig van választható párbeszédpanel. Az "egyéb" npc-k is bár sokat beszélnek, azt nem ablakban teszik, melléjük állva vagy végighallgatod, vagy nem.

    Pont látszik hogy a játék ezt nem erőlteti.

    Ez nem kritika egyébként, a Lore hatalmas, beleraktak mindent azoknak is akik HP-hardcore fanok, el lehet olvasni mindent az enciklopédiában, az npc-k mesélnek napestig, stb, ha akarod...

    Egyébként pont hogy -főleg a mellékküldetéseknél- elmondják 2-4-sorban hogy mit akarnak, kérdezhetsz max. 1-2-alibit ha akarsz, de mindjárt modhatod hogy ok. csinálom, és mehetsz a dolgodra.
    A főszálban sincs két mondatnyi felesleges duma sem, azt meg -értem én hogy nem vagy egy nagy RPG-fan- de csak ne bábozzák már el... :D

    Mivel 8-óra alatt már a seprűnél jársz, persze hogy neked "sok" a duma, mert úgy nyomod a főszálat mintha muszáj lenne, ( persze mindenki úgy játszik ahogyan szeret ), én pl. ennyi idő alatt még Roxfort-ból nem jutottam ki, még az első két tanórán is éppen ... :D

    Láthatóan a nagyközönségnek készült a game szerintem, (nagyon helyesen, és ettől még ez egy kiemelkedően jó játék) lathatóan a felfedezésre fókuszálva, ennél kevesebb párbeszéddel nem is tudták volna megcsinálni...

    A Lost Ark-ban meg egy más tészta, de ott sem kiemelkedően sok a párbeszéd, csak annyira ZS-kategóriás vontatott közhelyesen lapos sz@r, hogy valóban végtelennek érződik. Erről is "híres" többek közt... :D

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

Új hozzászólás Aktív témák