Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cartmenn

    tag

    válasz nOvOp #6928 üzenetére

    A feketében igen van,különbség --de világos szobában ez nem jön ki,csak sötétben persze (mindkét tv alap beállításokon megy,a fényerő szabályozás az aut.---ugyanúgy meg nem is lehet beállítani mert más típusok) Színben észre vehető változást nem látok egyik javára se szerintem :) Netflixen belenéztem ugyanazokba a filmekbe (sorozat,természet) -----saját médialejátszójukat is néztem ugyanazokkal a filmekkel ---megint csak a "fekete" max amit kiemelnék (kissebb a virágzás, fekete szélesvásznú csíkok sötétebbek,de koránt sem egyenletesek még a c805nél sem )---de mivel ugrálni kell egyik szobából a másikra,így nehezebb hasonlítani. A TCL médialejátszója 2 film-el valamiért nem bírkózott meg (4K 1917 akad a kép,csak a hang ment ----a Jumanji2 el se indította hdr10+ ) a Hisense -nél nincs gond ,beletekeréssel sem. Ha 75ös u8qf lett volna (csak 65"ig volt) azt szerintem nem cserélném le ---de mivel egy sima direkt ledes LG IPS,annál meg jobb bőven.Csak a "feketét" ,meg max a fényerőt (de annyira már nem látszik hogy épp 1000 vagy 1300 a max,vagy épp túlteljesíti bármelyik----sötétben meg úgy is zavaró nekem ,azért van "autómatán") ---a hang a Hisense-nek jobb,de ezt ís teljesen úgy lehetne hasonlítani hogy a TCL is lapos szekrényen volna nem a falon :)

  • Cartmenn

    tag

    válasz nOvOp #6928 üzenetére

    Na csak találtam két meghajtón ugyan azt ---Planets (Brian Cox) felraktam mindegyik TVn mindent maxra(fényerő max,dinamicban) ,igaz csak FHD, de az eső rész elején van szín--fényerő--szélesvásznú csík , nem vallott szégyent a Hisense :) Ja és a TCL lejátszója,annyira nem érdekel mert van külsőm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák