Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaraDani

    addikt

    válasz saen #40919 üzenetére

    En hasznalok, hasonlo a tapasztalat, bar nem gyakorinak mondanam, hanem inkabb neha kihagy egyet-egyet. Mondjuk tegnap volt hogy el se inditottam, ugy nem csoda :D De legalabb jo teszt volt, hogy amugy tenyleg csak stattrackelesre hasznalom kb, mert fel se tunt, hogy nincs hud :DDD

    giorgio: hasonloan vagyok paladinnal, turheto kezdes utan sikerult 16-rol 17 vegere visszamenni vele. Hagytam inkabb es visszavaltottam tempomagere amivel siman lemasiroztam 12-4-el 12-re. Monduk nem kennem a deckre, szerintem en jatszom rosszul, az osszes tobbi classal nincs annyi ranked meccsem mint a magel :B , szoval nyilvan kicsit rutinosabban jobban jatszom a mage deckeket.

    Szerintem Demon Zoo-t fogok meg probalgatni most, veletlenul bementem rankedre vele egy casual helyett, es olyan jo erzes volt a secret palat romma verni miutan T4 volt egy 7-9 es 4-4 boardom, doomgauard a kezben, valahogy nem kellett a boarddal foglalkozni tovabb, face is the place onnan tokeletesen mukodott, hiaba jott curveon dr 6 :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák