Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz kovsol #125 üzenetére

    Ne már, mindenki mage-dzsel kezd. Én nagyon ritkán játszom kártyás játékokkal, de nekem kb 3 vereség jutott 9 győzelemre a practice módban (ezzel elértem a level 10-et). És ez még csak a normal fokozat.

    (#126) D4v3: köszi! Hogy állsz meg 8-nál, direkt elveszíted a következőt?

    [ Szerkesztve ]

    ***

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz kovsol #125 üzenetére

    Amúgy a taktikát érdemes átgondolni, hogy mit, mikor és mivel támadsz, vagy épp nem támadsz.

    Az egyik legfontosabb szabály, hogy mindig próbálj kevesebb sebzést cserélni többre, vagyis ha pl. az ellenfélnek van egy 2:1-es kártyája, neked meg egy 1:2-es (itt ugye bármelyikőtök is támadja a másik kártyáját, mindkettő meghal), akkor érdemes mindenképpen a kártyáját támadnod, mert te csak egyet sebzel, de ő kettőt, vagyis 1 sebzéssel semlegesítettél kettőt. De fordított helyzetben (vagyis nála van az 1:2-es, nálad meg a 2:1-es) már úgy jársz jobban, ha nem a kártyáját támadod, hanem magát az ellenfelet, mert kettőt sebzel bele, az ő kártyája meg csak egyet tud sebezni. Segített?

    Természetesen a varázslatok és képességek még bonyolítják a dolgot. Pl. ha a hősödnek van támadó képessége (vagy fegyvere), és mondjuk ugyanannyit tudsz vele sebezni, mint a kint levő kártyáddal, és pont ennyi sebzés kell az ellenfél kártyájának elpusztításához, akkor érdemes a hősöddel megölni, mert annak a képessége amúgy sem örök, vagyis csak 1-2 körre szól, a kártyád meg ha megmarad, minden körben támadhat.

    [ Szerkesztve ]

    ***

Új hozzászólás Aktív témák