Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SerKo

    csendes tag

    Szép estét !

    Olyan problémám lenne , hogy adott egy WD 2 terrás lila vinyó , nincs rajta rendszer ,egy partíció az egész.
    Ha írok/olvasok róla, gondol egyet és megfagy az egész gép, nem segít semmi csak a reset.

    ( ablakok esetleg megvannak nyitva, akkor intéző nem válaszol, eltűnik az asztal....)

    Ez a vinyó előtt egy 1 terrás nem tudom igazából milyen vinyóm volt, amit öcsémnek adtam, mert kellett egy nagyobb, akkor vettem egy 2 terrás toshibát , annál ugyan egy volt a helyzet ,de azt hittem ,hogy gyárilag rossz vissza vittem és kicsi ráfizetéssel végülis váltottam erre a lila wd-ra.

    A hiba azóta jött elő, mióta a régi nemtudom neve vinyót kivettem a gépből és az újat betettem.
    Kb 1 hónapja van meg, azóta ez a 3. eset ,hogy jelentkezik a probléma és csak windows újra telepítés oldja meg a problémát ezek szerint ideiglenesen.

    A kábeleket megmozgattam, de a helyükön vannak, át is tettem másik slotba.

    Tápom az egy cm 700w 80p , ami szerintem tökéletesen teszi a dolgát és a régi vinyónál nem okozott semmi ehhez hasonló problémát.
    Esetleg ami még érdekes lehet az a deszka ami egy : gigabyte z97x gaming 5 típus lenne.

    HD sentinel nem jelez semmiféle hibát.
    Ha nem használom a hdd-t csak az ssd-t akkor semmiféle probléma nincs.

    Valakinek esetleg ötlet ,hogy mi okozhatja a problémát?

    Válaszokat és ötleteket előre is köszönöm.
    Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák