Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Integra #653 üzenetére

    Nagyon jól tudom mit jelent a no frost, akkor is tudtam, mikor megvettem a hűtőt . (hülye azért nem vagyok -> meg elég csak angolból magyarra fordítani ) Nem ezzel van és volt problémám.

    Csak Kalandor szövege alapján azt hittem annak idején, hogy úhh ez milyen jó , merthogy neki mióta ilyenje van, azonkívűl, hogy nem kell leolvasztani (hiszen pont ez a lényege ), még tökéletesen frissek maradnak sokáig a zöldségek és gyümölcsök.

    Egyébként egyszer véletlen nyitvamaradt egy húsos tálca fóliája picit(nem csináltam meg midnet) , és biza lehetett látni, hogy egy részénének, ott, ahol érte a hűtő levegője bizony más lett a kinézete (kiszáradt) . Tudom én voltam hülye, miért nem csomagoltam be jól.

    Félreértés ne essék, nem kalandort hibáztatom. Hanem magamat, hogy nem néztem jobban utána, hogy bizony az , hogy egy embernek frisseség szemontjából egy hűtő bevált, az még nem jelenti azt, hogy ugyanazon cég más hűtője , amely szintén no frostos, az ugyanilyen lesz. Ennyi.

    Mindenesetre azt kijelenteni, hogy no frostosban frissebb marad a zöldség , gyümölcs így kijelenteni nem nagyon lehet. Max úgy, hogy abban az esetben ha .....

    Nem is értem hogy juthat eszetekbe egyáltalán az, hogy
    nem tudom a no frost jelentését.... :W :F

    Az árkülönbség kb. 20 ezer forint(volt tavaly) . Az övé A vagy A + energiaosztályú és nagyobb is , az enyém B . Gondoltam ezt a különbséget fizette ő meg.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák