Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gino20

    őstag

    válasz ada19 #79055 üzenetére

    Szóval a kezdeti és a jelenlegi hang közti különbséget nem az AVR-el érted el, hanem beiktattál a láncba egy PC-t + cavern-t, vagyis egy plusz eszközzel érted el azt a bizonyos "köszönőviszonyban sincs ugrást", ami dedikáltan csak saját forrás (film, zene) esetén érhető el.
    Nem is értem miért keverjük ide ezt a felhasználási módot.
    Nekem és úgy gondolom, hogy a legeslegtöbb felhasználónál ez nem áll fenn (PC + cavern) és nem is áll szándékomban + eszköz, ami 1 forrásra jó, na meg ez esetben már eleve nem az erősítő saját "képességeiről" beszélünk...

  • I'am Dony

    őstag

    válasz ada19 #79055 üzenetére

    Távol áll tőlem a támadás csak muszáj volt reagálni arra, amikor úgy formál valaki véleményt, hogy nem is hallotta még a szóban forgó eszközt. Én is Denonokkal mentem sokáig és akartam, hogy jó legyen csak soha nem volt az. Ugyanazon mentem végig mint Te is ahogy írod. Lehet vele mókuskodni napokat - heteket, akkor sem lesz igazán jó, mert ennyi van benne az Audyssey-el együtt. De nyilván érted és neked hiányzott az a valami, mert nem tetszett alapból neked sem, ezért mentél tovább és választottad a pc-t, ami meghozta a kívánt eredményt. Ez is azt igazolja és megerősíti amit írunk, hogy magában mint AVR egy szintig jó, elfogadható, de nem az igazi. Neked a pc hozta el azt amit kívántál, nekünk az Arcam. A végeredmény számít úgyis. Lehet javítani egy Denont pc-vel, de az Arcam ezt anélkül hozza alapból, külső eszköz nélkül. Ezek csak tények, no offense és ezek alapján mint AVR látszik melyik a jobb.

Új hozzászólás Aktív témák