Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Gino20 #68783 üzenetére

    "kategóriát illetően szerintem nyomokban sem hozza azt amit elvárna tőle a felhasználó"

    ? ezt hogy érted. Ez szerintem csak a te szubjektív véleményed de nem igaz. A teszteken és úgy általában a JBL soundbarok kiemelkedő eredményeket hoznak .A HK / JBL a Samsung leányvállalatai.
    Szerintem ebben nagyon nem értünk egyet, a JBL szerintem simán hozza az elvártakat, A Samsung Q800 és mellé a hátsókkal 270 ezer a JBL bar 5.1 275 ezer.
    A Q 950 404 ezer a JBL bar 9.1 375 ezer.
    A Samsung nem beépített akksis azaz mindegyik szatelit külön tápkábelt igényel míg a JBL nek beépített akksik vannak 10 órás működéssel, teljesen wireless. Itt cserébe számolni kell az aksik amortizálódásával idővel és a valamivel kisebb sorruond teljesítménnyel.
    A mély a JBL nél 10 " komolyabb teljesítményű a samsung 8 ".Nem hinném hogy bármelyik kategóriaiban a Samsung jobb lenne vagy olcsóbb lenne. [link]
    Ha a Samsung olcsóbb lenne akkor azt mondom ok, de inkább drágább. Innentől preferencia kérdése, én biztos hogy a JBL-t venném te mega Samut :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák