Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • victoryia

    kezdő

    válasz Ebit #23633 üzenetére

    Az a legnagyobb baj a 21.-ik században, hogy az emberek nem gondolkodnak, és olvasnak eleget.
    Mindent le akarnak tudni 10 másodpercben elektronikusan. Pl mint te is, olvastál 4 szót az általam leírtakból, és adtál egy kicsit sem arra vonatkozó választ, miközben úgy érezted ezzel meg is oldottad a problémát.
    Megpróbálom tömören leírni, hogy ne kelljen sokat olvasnod:

    1.) Már építettem egyet, le is írtam.
    2.) Ha venni akarnék, azt már régen megtehettem volna. Bemegyek, megveszem, és kész. De nem ez a cél.
    3.) Mivel nem olvastad, ezért ki is maradt az információ, hogy MAGAM SZERETNÉM CSINÁLNI. ( EZ LENNE A LÉNYEG )
    4.) Nem azért nem értettem a hozzászólásodat mert hülye lennék, vagy nem tudnám értelmezni a leírt soraidat, hanem azért nem értettem hogy miért lenne az nekem egyszerűbb lényegesen az építési szándékomban, ha bemegyek és megveszem.
    5.) Ha értelmezted volna a leírásomat persze olvasás után, akkor benne volt kódolva betűk formájában, hogy nincs fix költségkeret, csak egy hasra csapva írt kb összeg, amit kiegészítettem hogy ezáltal oda vissza átléphető. Tehát lényegében nincs fix keret, ezáltal tévedsz ebben is.
    6.) Dobozokat valóban el tudom készíteni, ezt jól értelmezted, vagy következtetted ki, és írtam is hogy a hangváltóval viszont nem boldogulnék. Ez tárgyalás alatt is lesz itt az egyik fórumtárssal, nevét nem reklámoznám most, de foglalkozik az üggyel. Ha veszel magadnak 5 perc fáradtságot, vissza olvasol, láthatod a hozzászólásaiból ki lesz az.
    7.) Felsoroltál itt munkadijjakat, postaköltséget stb. ÉS? ÉS? Nem értem. Mi a lényege? Hogy jön ez ide? Miért kellene számolni ilyeneket, ha nem spórolás a lényeg hanem egy kis hobby szintű elfoglaltság? Szerintem vagyok magammal olyan viszonyban, hogy annyit áldozok a saját hobby elfoglaltságomra, amennyit akarok. Majd ha az lesz a lényeg amit te gondolsz hogy legyen a szobában egy kész szett, akkor majd keresni fogok egy olcsóbb kész szettet. De itt közel sem erről van szó. Megint az olvasás és értelmezés hiányához jutunk vissza.
    8.) Nem szeretném előzetesen meghallgatni a kész szettet, mivel nem ez a cél megintcsak.
    A cél az lenne hogy egy kicsit barkácsoljak a szabad időmben.
    Remélem nem haragszol hogy ilyent feltételeztem magamról hogy megtehetem?
    Egy ideje hozzászoktam ahhoz hogy nem kérek engedélyt arra hogy mit is szeretnék. Így ha barkácsolni támad kedvem, akkor belemennék ebbe a lehetőségbe, és az általad célirányzott megoldást miszerint vásároljak most kihagynám, még akkor is ha drágább lesz mint a kész használt.
    De ha úgy gondolod hogy te erre nem adsz engedélyt részemre, ígérem átgondolom alaposan a felállást.
    Remélem sikerült ha nem is kissé röviden, de felvázolnom miért is nem értettem a te hozzászólásodat, ami valljuk be ebben a témában teljesen értelmetlen és meggondolatlan is volt, mindazonáltal hogy tiszteletlen is, mert ha hozzászólok valamihez, akkor veszem a fáradtságot arra hogy elolvassam az előzményét. Ha nem így teszel, legközelebb belefutsz egy olyanba megint hogy megkérdezik mennyi az idő és odaírod hogy tízezer forint. AZAZ ÉRTELMETLEN VÁLASZT ADSZ AMIT TELJES JOGGAL ÉRTELMEZHETETLEN, és még okosan megmagyarázod hogy azért nem érti a másik mert még soha nem lapátolt havat.
    ÜDV. :)

Új hozzászólás Aktív témák