Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Sanchez638 #743 üzenetére

    A vörös oldalt sosem csíptem, de az A8N-SLI Deluxe még nekem is tetszik. A két X-es procihoz gratula, nekem is kéne még 1-2 példány, mert csak egy Q6600 van tartalékban és egy QX6850 ketyeg a tesztlapban.

    VGA fronton egy ASUS V8460 Ultra GeForce4 Ti4600 lesz a befutó.
    Egy CM GeminII jött meg ma, még postán van. Régóta akartam egyet, sajnos OEM, de legalább nincs leharcolva. Aztán lesz még egy IS7-E2 az eladott helyére :B és egy MSI 865 PE NEO2 is, mert ritka olcsó volt.
    Dobozos cucc egyedül egy Abit AV8 lesz egy Athlon64 3000+ prockóval, ami azért lesz furcsa, mert mint említettem is korábban a vörös oldalról emlékeim szerint még sosem volt konfigom és valamiért sosem húzott arra felé a szívem. Igaz ez is csak épphogy csak félkonfig de akkor is, szentségtörést fogok elkövetni.
    Hirtelen felindulásból (és mert amúgy is kevés a hely itthon, plusz asszony bosszantására ma lecsaptam egy Abit BL7-RAID-ra is.) Hiába, többek között az Abit lapok a gyengéim.

    A doboznyi S3 vackoktól kéne megszabadulni, máris maradna hely egynek az érkező két Abit cuccból. Vajon melyiket tartsam meg? :U Én azt hiszem már most tudom a választ... de ki tudhatja azt előre.

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák