Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UMbikes

    csendes tag

    Nice job R*

    @Abu85 kezdjük ott hogy a konzolról PC-re portolás egy kalap szar.

    Full grafikán Ampere/RDNA2 teteje volt ami először tudta a 1440p-n a 120fps-t, de persze cayo perico-n már nem mert a sok gizgaz ott is megeszi az fps-t. Ez egy sandbox játék ahol amúgy a pvp is szerves része a játéknak, szerintem ez több mint gáz.
    Meg ugye emlékszünk arra az esetre hogy egy random külsős modder javította ki a loading timeot mert 1mag 1 szálon futott a betöltesnel a játékbeli javak ellenőrzése. Évekig!
    Most meg kiadja az rt-t konzolra, holott a fos PC-s verzió alá már van olyan vga ami nyers erőből megoldja az igénytelenségüket és valós 1440p 60fps rt élmény kijöhetne, esetleg upscalelt 4k60 vagy 1440p120.
    De persze értem én őket, PC-n annyi mod menüs játékos van, hogy egyszerűbb elengedni. Mert simán leszedsz egy free menüt és egy nap alatt kifarmolsz magadnak 100 órányi grindolással megszerezhető pénzt. Vagy alapból veszel egy felpimpelt accountot 1mrd gta$-al, nem sokkal többért mint amennyiért pl epicen megvennéd. Ja igen az ingyenes DLC meg mostanában inkább csak patchelgetés mint sem valódi content. és minden egyes DLC hoz magával egy bosszantó glitchet ami miatt pl crashel a játék. De a kivételesen hasznos / fun hibák szinte mindig javítva vannak. Pl a pocket plane. A komoly bajok pl fps nézetben puszta kézről aim közben sniperre váltásnál simán crashelt a játék legalább 1 évig az magasról le volt szarva, vagy épp a konzolos orbital spamming.
    gta+ előfizetésről már szót sem ejtek.
    Ha nem keresnének vele annyit amennyit nem lenne vele ekkora bajom. De kb 1 éves profitjuk kiadná azt a fejlesztési költséget ami minden ilyen jellegű hibát javithatna leginkább egy működő anticheat rendszert.

    bocs a rage-ért srácok :W

    Az emberi hülyeség határtalan... De ha megfigyelő vagy egész szórakoztató.

Új hozzászólás Aktív témák