Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kgab88

    csendes tag

    válasz pyth #2003 üzenetére

    Igen, a passzív poe az amit belinkeltél. A TENDA egy közép kategóriás márka, találkoztam már rosszal belőle, nem is eggyel. Ezt kamera válogatja, hogy mi mit bír el. Modjuk egy Hikvision és hasonló kategóriás kamerához nem ajánlom. De egy Foscam és a vele egyező kategória el szokott menni róla. De ha egy stabil jól működő rendszert szeretnél ami IP alapú, akkor nem érdemes alsó- és alsóközép kategóriás termékeket venni és telepíteni.
    Ezt egy 10 éves biztonságtechnikai és több mint 20 éves informatikai tapasztalatok alapján mondom.
    Minden telepítőnek megvan a saját bejáratott termék palettája amit ismer szinte a végletekig és amit folyamatosan használ.
    Nem mondom azt hogy amit v. amiket én használok azt más biztonságtechnikusok is úgyanúgy véleményezik, de általában a gyártók által vállalt garancia idők magukért beszélnek. Tudni kell, hogy mindennek van előnye és hátránya is. Egy Zyxel switch 5 év garancia, és ez nem a fullos felső katekória, viszont 20 év alatt midősszesen 10 darab hibás termékkel találkoztam, pedig ennek a több ezerszeresét telepítettem le.

    Informatikai vezetékes és vezeték nélküli hálózatok kivitelezése. Biztonságtechnikai rendszerek telepítése, karbantartása, javítása. http://portcomp.hu

Új hozzászólás Aktív témák