Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz bigmasterg #168110 üzenetére

    +1000. Az izomépítéshez nem csak edzés s megfelelő étrend kell, hanem megfelelő mennyiségű víz s alvás is.
    az alvás nem csak azért fontos mert kipihenten jobban meg lehet küldeni a másnapot mert többet regenerálódtál, hanem azért is mert a regeneráció szükséges is a rendes izomépítéshez.
    azaz nem csak a holnapi edzésed lesz combosabb de a tegnapi edzésed eredménye is hatékonyabb :)
    Ezt sajnos sokan nem tartják fontosnak, pedig van ugyanolyan fontos mint a kaja. Ez főleg a mai rohanó világban fontos s nehéz (bár covid miatt sokaknak most annyira nem rohan) van annyira nehéz megoldani h rendesen tudj pihenni mint az h rendesen kajálj! De megéri!

    a kipihentség + sérülésveszély meg végképp igaz, nekem 2 hónap teljesen kiesett egy sérülés miatt s utána még 1 hónap lassan visszaterheléssel járt.. (igaz a sérülés nem amiatt történt edzés közben, de az most lényegtelen... :) )

    s a túledzettség se jó, tavaly év elején volt h annyira túlpörögtem (akkor még nem tudtam mire kell figyelni, mik a túledzettség jelei) annyira kimerültem szépen lassan h akkor is ki kellett hagyjak majd 1 hónapot, h rendbejöjjek...

    stratova: elnézést, befejeztem az ontopikot :) amilyen árban manapság mennek a súlyok sztem olcsóbban kijön lassan az ember ha csinál s rendesen felnevel, felhízlal egy gyereket mintha venne x kiló súlyt edzeni... ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák