Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Woodslave #118762 üzenetére

    Az meg amit írsz, nem edzés, hanem edzegetés. Én ha edzek, akkor edzek, nem edzegetek. Ha súlyzós edzés van, akkor addig edzem az izmaim, amíg képes vagyok az ismétlésszám tartományon belül maradni (sokszor még azon felül is), ha intervall edzés van, akkor lilul a fejem az oxigénhiánytól, ha hosszú aerob, akkor az hosszú, nem fél óra. Ennek a menjünk le minden nap kétszer fél órára 10 sorozatért a terembe dologra nem vagyok vevő. Persze lehet tanulmányokat linkelgetni, hogy ez mennyire fokozza a hgh-t, a teszto szintet meg a protein szintézist, de én még életemben nem láttam olyan sportolót, aki a mennyiségi munkát meg tudta volna kerülni.

    Illetve ha csak ilyen rövid, de nagyon gyakori súlyzós edzéseket csinálsz, akkor hogy illeszted be a kardiót a programba? Tudom, a tanulmányok szerint az se kell a zsírvesztéshez. :D

    (#118780) Woodslave
    Pszichológiailag nem bírom elviselni hosszabb távon. Akárki akármit mond, nekem az az egy módszer válik be, ha Myfitnesspalbe naplózom minden kajám és minden nap van valami csalás. Sok nem, az össz kalóriabevitel 10%-a kb, de ennyi elég ahhoz, hogy ne égjek ki hosszú távon. Mellette nekem rengeteg aerobra van szükségem, napi szinten kell végeznem. Ha ezt így tartom legalább fél évig, akkor leszálkásodom, ha nem, akkor nem. Hiába kísérleteztem évek alatt mindennel, nekem a nagyon magas fizikai aktivitási szint és a makrószámolás működik csak.

    (#118782) aelod
    A heti mérleg negatív lesz így is. Ma befejezem az elmaradt gyakorlatokat és kimegyek futni 15 km-t. Ez körülbelül 2000 kcal lesz pont.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák