Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • DMX01

    csendes tag

    válasz Yeffy #47647 üzenetére

    Yeffy DJ akkor holnap átolvasom még a könyvet.A halas hol van? Privátban is átküldhetitek ha nem lehet kitenni.

    wertigo1984 ha nyitva lesz a terem akkor majd odamegyek valamelyik szimpatikusabb bengához h mutassa meg mi fán terem ez az egész a gyakorlatban. Tanítson be gyúrni rendesen ne csak hadonászni a súllyal.

    spammer ok köszi szépen akkor a legolcsóbb 100% wheyt fogom venni. Azt az olcsót inkább kihagyom azért jó lenne olyan ami iható és nem veszi el a kedvemet.
    Hát ezt nem gondoltam róluk.Azt tudtam hogy szteroidoznak de hogy hazudoznak az nem rossz.Ezért mért nem perelik be őket? Végül is rontják az üzletüket a táplálék-kiegészítősöknek.
    Az a baj hogy még én nem tudom beleélni magam ebbe az egészbe mert nem is tudom rendesen megcsinálni a gyakorlatokat. Mert ami a neten van videó az más mint önmagam meg a leírt dolog is más. Azért akarok beletanulni de addig amíg nem lesz látványa addig kell valami cél ami miatt elmegyek gyúrni (csajok)
    Remélem h sikerül betanulnom mindent, köszi szépen még egyszer.

    BÁ Nutrition ezen még nem gondolkoztam nincs ilyen időpontom. Csinálom rendesen aztán ahogy alakul. Előtte kitanulom elöször.

Aktív témák