Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee3000

    tag

    válasz molnarpeter #42013 üzenetére

    Nekem HEV kivitel van, de igazából egyik változatnál sem látok alternatív 17-es méretet a kezelésiben, mindegy... amit írtál, annak jónak kell lennie.

    Nem csúnya a kapott alufelni, télre tökéletes lesz. A gyári 17-es gumiméret (235/50) az, amitől agyfrászt kapok, mert ritka és indokolatlanul drága. Nem szoktam és nem is szeretek eltérni az előírtaktól, de most mégis meglépem. Esetleg a kapott nyári gumit adnám el, bár nem tudom kinek kellene egy 2 éves használt így október közepén :DDD
    A nyári mellé először nyilván én is télit gondoltam, de pont a topik olvasgatása során bizonytalanodtam el. Az itthoni enyhe telekhez (kevés fagy, szinte nuku hó, sok eső, nálam: főleg város, kevés hegyvidék) egy jó 4S tényleg jobb lehet, kiegyensúlyozottabb teljesítményt nyújthat.

    Qru (#42014): Én is azt hittem, hogy nagyobb az árdifi, és persze van olyan is, de amiket én néztem, 2-3 ezer Ft különbségek vannak csak (pl.: UltraGrip Performance+ 50k vs. Vector 4Seasons Gen-2 52k). Nyilván én sem akarok mindenáron költekezni, de az elsődleges kérdés nekem, hogy az adott körülményekhez melyik gumi passzolna leginkább, és azért a téi gumikat elsődlegesen mégiscsak hóra/fagyra fejlesztik, nem?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák