Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bluuzia

    aktív tag

    válasz Laraxior #50448 üzenetére

    A talált pénz más.
    Ezt nem találod, hanem kapod.
    Én is kaptam már, de nem hirdetem. Mivel nincs rá szükségem, még menekülök is ilyenkor.
    Ha neked megfelel, hogy nyakadba öntik a pénzt, az a te dolgod. Senki nem mondta , hogy ennek te vagy az oka. Viszont nem kell reklámozni a dolgot. Szerintem mindenki erre gondolt.

    [ Szerkesztve ]

    Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

  • Kiskokó

    veterán

    válasz Laraxior #50448 üzenetére

    Az talált pénz hülyeség ide keverni.
    Vedd úgy hogy, ha melletted állna egy ember és folyamatosan esne ki a pénz a zsebéből te meg követnéd és szednéd össze... az is tök "normális" lenne?

    Tegnap Online is megbeszéltük hogy egyéni dolga persze mindenkinek, jöttél ezzel a példával most mondom a fentebbi példámat csak, hogy kicsit átlásd mire is gondolunk mi és nem azért mert ki akarlak ezért közösíteni stb. engem aztán rohadtul nem érdekel ki meddig áll az "esőben" még az se érdekel ha ezt megosztja vagy akár nevezzük dicsekedésnek.

    DE legalább ne akarjuk már megmagyarázni, hogy ez természetes és elfogadott ezért meg azért.

    Kaptál régen is pénzt, ahogy mondtad tegnap. Vettél minden szart aztán el kellett adnod mindent mert kellet a pénz másra, fasza.. megérte... ott tartasz ahol eddig megint a csalt pénzt várod.. tényleg sok értelme van :D
    De nekem 8, én máshogy állok ehhez.

    Prokxy :

    Ez amit meg te írtál nem is szeretném túlcsavarni a történetet, de old meg magad ha annyira kell és ne itt kérj hozzá segítséget.
    Ez is tilos magyarázhatod ahogy akarod (engem nem zavar) de ez akárhogy nézzük szabályba ütközik. Nem ellened irányul de szerintem ezek a HSZ-eid törölhetőek mint a warez téma.

    Ha csak szórakozni kell ott a story mód abba azt csinálsz amit csak akarsz.

    (Mindenféle személyeskedés és rossz indulat nélkül mondtam ezt nektek :) )
    Jó játékot.

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák