Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • illjo

    Topikgazda

    válasz animatrix11 #1481 üzenetére

    "Azzal a módszerrel működik a push, ha felrakom a 10est gsf-t és fagyasztom, a térkép is megy úgy néz ki" :
    - Igen, akkor ez megerősíti, hogy működik másnál is

    - Macrodroid a google fiók szinkronhoz kell, mert nélküle elég rapszodikus a szinkronidő, ami főleg g-mail üzenetek átfutási ideje miatt tud bosszantó lenni. Már akinek persze...Az érem másik oldala az akkufogyás..

    - videoban elvette a netet a Play Store-tól, bár én is gondolkodtam, ha a beállításokban leveszem az automatikus app frissítést, lehet elég. De jobb a békesség, képes a GPS-t ennek ellenére is frissíteni, lehet és akkor újra jöhet a gond. Jó az Aurora is bőven.

    - A smple pay-hez pont azért kellett a fagyasztás anno, mert a fagyasztásos módszerrel lehetett elérni a nem-google appok push-jainak érkezését, a simple érintéses fizetés regisztrációja pedig nem működik a push érkezés nélkül, illetve itt a szerverről érkező visszacsatolás nélkül. Nekem anno, amikor a fagyasztás még önmagában megoldotta a pushokat, az érintéses fizetés kártya reg a fagyasztás után lett működőképes.

    - Nekem végülis lefagyasztja az adb-Ice Box módszer a GSF-öt, mert amikor beállításokban megnézem, "disabled" státuszban van. De valamiért a gms már nem veszi figyelembe, kikerüli. Az összefoglalóban le van írva a fagyasztás, video sem kell hozzá, de ha le tudod fagyasztani, teljesen mindegy a módszer, mert a gms oldalon van a "hiba" szerintem, nem a fagyasztási módszerekben.

    [ Szerkesztve ]

    https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák