Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Penge_4 #14403 üzenetére

    1. A jelenlegi opera:config biztos, hogy a júzerek többségének pontosan egy Boeing vezérlőpulthoz hasonló GUI.

    2. "Bár nem vagyok programozó, de kétlem, hogy pár boolean, integer különösebb bugok melegágya lenne."
    Akkor eléggé félreértetted, amit írtam, nem bugokra gondoltam, hanem a júzer bénázásának lehetőségeiről. Elállított valamit, úrissssten, most mi lesz. Na az ilyenről.
    Egyébként ettől függetlenül meg igen, pont ezt mondom, hogy az a baj, hogy sokszor az a hozzáállás, hogy "térjünk vissza a szakócához, mert még a kőbaltának is lerepülhet a feje a nyeléről."

    "Tőled is kérdezem, ha már "ratyi", ezek közül mi az, ami megtalálható Chrome-ban?"
    Ezt a képet az Opera User JS-ekről most nem is értettem, hogy jött ahhoz, hogy én az Internet Explorer 10-ről beszéltem. :F Ezt igazán megmagyarázhatnád, mert számomra teljes képzavar. :D Meg amúgy sem értem, ez most mire akart (ellen)példa vagy bizonyíték lenni? :F Meg igazából mi a kérdésed?
    (Főleg annak fényében nem igazán értem, hogy eddig ahogy beszélgettünk az Opera topicban, úgy vettem észre, hogy böngészőkérdésben nagyjából egyetértünk. :D Bár van egy olyan sejtésem, hogy csak valamit eléggé félreérthettél/másra érthettél a hsz.-emből.)

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák