Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • J0shu4M1ll3r

    senior tag

    Sziasztok!
    Egy elég érdekes dologba futottam bele, és kíváncsi lennék, hogy másnak is volt-e ilyen.
    Újraraktam a gépem, majd amikor telepítettem volna a chromot, a letöltés közben a csík megállt olyan 20% körül és nem ment tovább. Ezt párszor eljátszottam, de semmi. Történethez hozzá tartozik, hogy új digi netem van és a hozzá kapott zte routerrel próbáltam. Ma reggel kipróbáltam, hogy direktbe rákötöttem a gépemre, hátha úgy jó lesz. Elindítottam a telepítést, közben néztem egy speedtestet, és láss csodát települt a chrome. Eltávolítottam, majd router vissza és úgy is próbáltam, közben itt is megnyitottam még egy lapotés úgy is települt. Találkozott már ilyennel valaki? Mi lehetett a gond az első próbánál? Illetve amikor direktbe volt kötve és úgy felraktam sikeresen, majd eltávolítottam, abból származhatott valami előny a routeres próbánál? Vagy ha eltávolítom, akkor mindenképpen elölről kezdi a folyamatot (úgy értem nem marad fent valami töredék a programból, ami megkönnyíti a második telepítést)?

    "There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

Új hozzászólás Aktív témák