Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerzsol

    aktív tag

    válasz sasa311 #5658 üzenetére

    Azért a 3 generáció azt kétlem, de ennek ellenére nem nagyon értem miért ne tehetném meg, ugyanis a régi kártyá ára 2008-ban 36k volt. Most amit adnának helyette most új 4850 az is 34-36k lenne, mert ennyi a bolti ára náluk, akkor meg nem mindegy ha fizetek még készpénzben rá 5-6k-t és veszek tőlük úgymond 40k-ért egy másik típusú kártyát? Persze ez a 40k nem úgy 40k, igaz nem készpénzben, de értékben akkor is ugyannyi.
    Nem értem ez miért károsítaná a bolt érdekeit.
    Nyilván nem ráerőltetni akarom az igazam, hanem megpróbálom kölcsönös megegyezésre bírni őket, mármint reménykedem hogy ezt megbeszélhetjük.. Hogy mindenki boldogan mehessen haza. A boltnak meg szerintem tök mindegy milyen kártyát adnak mert az új amit küldenek is ugyanannyiba kerül mint a régim amit 2008-ban vettem. Max a nehézkes a boltnak az lsz hogy lebizniszelje ezt a beszállítójával és ne náluk álljon az a kártya amit én gariba kapnék újat.. Bár nemtudom hogy megy ez.. majd kiderül.
    Közben egy számítógép tápegységet is vissza kell vinnem egy másik boltba, sajnos a tápom kinyiffant és kiégetett 2db DVD írómat és 2 vinyómat, 1 videokártyámat, remlem az alaplapnak procinak memóriának nincs baja, de nem tudom...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák