Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fordjee

    aktív tag

    válasz Dhampir #42425 üzenetére

    Nincs webkamera és valóban az egyik forrasztott elvileg, 24gb-ig bővíthető. A többi is igaz, a hangszórót nem vettem észre de a hangzással számomra nincs baj.
    Ami gáz: volt egy előző fórumtárs, aki írta, hogy percenként bezuhant az fps pár másodpercre. Ennek az egynek nem néztem utána vásárlás előtt, azt hittem, valami hibás darabot kapott. Mint kiderült, nem. Ma kezdtem el játszani a SW battlefront 2-vel, és kb. 10 másodpercenként a 80-120 közötti fps-ről bezuhant 5-re, szaggatás aztán vissza. Kb. játszhatatlan. Megnéztem, 400mhz-re esik vissza a proci órajele. Jobban utánanézve találtam külföldi fórumokat, ahol ugyanezzel a típussal szívott mindenki, ugyanezzel a gonddal. Volt egy-két ember akinek sikerült megoldani, de annyira nem vagyok benne a témában. Frissítettem a biost, össze-vissza telepítettem minden szart, de a probléma megmaradt. Nem melegszik túl, elvileg az a gond, hogy ha 80fok fölé megy a proci, akkor 400mhz-re visszadobja 1-2 másodpercig.
    Viszont még utolsó próbából csináltam valamit, talán az eszközkezelőben a processzoroknál eltávolítottam mindent, meg valami amd-s kezelőt is feltettem és most csodák csodájára jó lett. A proci mondjuk nem ment Ultra beállításon sem 80 fok fölé, aztán beállítottam csendes módra, úgy már felment de nem ment vissza 400mhz-re. Szóval most a tököm tudja, mi van, megnézem forza 4-el, meg Metro Exodussal, meg keresek valami processzor és vga meghajtó programot. Ha továbbra is szarakodik, akkor szerintem feladom és visszaviszem, 14 napom van rá. Maga a gép pedig baromira tetszik sajnos...

    fordjee

Új hozzászólás Aktív témák