Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz tomcica #64033 üzenetére

    A hosszu fokozos arra valo,hogy a gyors izomrostokat is bevond a munkaba. Nem csak versenyre jo,hanem valtozatossagot ad az alapozasban.
    Szoktunk olyat csinalni pl hetvegi hosszu fokozos -> 5km extra laza beszelgetos "melegites",majd 3x 5km mindegyik kicsit gyorsabb. Elso 5km nagyon konnyed,masodik mar becsuletes kozepes,a harmadik pedig tempos (nem full :N ). Koztuk multkor 20-30mp mini szunetet tartottunk,meleg volt,mosdottunk es ittunk ennyi.
    Hosszu edzesben a tulso felen tudsz belopni dolgokat,amikor mar 10km a labban van,onnan ha teszel be valtogatot v. emelkedot az szinten aktivizalja a gyors izomrostokat.Megpedig ugy,hogy azok nem faradnak ha majd gyorsan kell hosszan futni veluk :K

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

  • stefyY

    őstag

    válasz tomcica #64033 üzenetére

    Sütó Józseffel hallgattam a Simonyinak interjúját, mondta is, hogy sportállás mellett napi 2 edzés, összesen simán 30-40 kilik jöttek... :U

    Az alvásról még annyit, ha keveset/rosszul alszok, tényleg többet kellene fussak? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

  • -Pepe-

    tag

    válasz tomcica #64033 üzenetére

    Ismét hasznos tanácsok, köszönöm. Gyorsítót mondjuk szoktam közben menni, de nem akkor, mikor hosszabbat megyek, mert elfogyok a végére. A 3X5-höz már óra kell, meg kontroll, azt nem tudom csinálni, de a tízes megy. Sokszor megnyomom középen, meg a végén. Szerencsére a pulzusom jó futás közben, már az emelkedő is jól megy, ott meg szoktam nyomni. Régen olyan Tachycardiám volt, hogy öröm volt nézni. Jött a roham, majd kb. 200 a pulzus. Éjszaka volt a legjobb megindult a ketyegő meg én is. Sétáltam a kapuig meg vissza. Emésztés 0 volt, anyagcsere doszta. Szédülés, remegés, izzadás, halálfélelem, nyelési problémák, emiatt fogyás, erőtlenség. 3 teáskanál kristálycukor a pohár vízbe, hogy jobban legyek. 13 évig. Nem tudom, hogy milyen 20 évesnek lenni az így ment el. :C Doktor nézi az EKG-t. Mondom semmi gond egy kis pánik. A vonalak meg lelógtak a papírról.
    Most meg éhgyomorra nyomom. Ezt csak azért írom, mert mindenhonnan van visszaút, senki ne adja fel, az élni akarás, a sport, táplálkozás sok mindenre gyógyír.

    Run fasta, eat cipőpaszta

Új hozzászólás Aktív témák