Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bencze

    senior tag

    válasz inf3rno #25133 üzenetére

    Új nekem is, általában olyan 49-51% környékén vagy azon belül szokott lenni. Itt az az érdekes a végén hogy elromlott. Most figyeltem meg ahogy sántikálok reggel a lakásban (hát itt-ott sajog rendesen, mintha az ízületeimnek ínszalagjaimnak izomláza lenne, most 1-2 napig ez lesz), hogy perpill tényleg mintha kicsit sántítanék a jobb lábamra óvatosabban lépve (ezáltal többet időzve ott) pedig elvileg nem érzek különbséget, nem is fáj erősen egyik sem, valami öntudatlan reakció. Eredetileg az a lényege gondolom, hogy az ember rájöhet ha pl nagyon aszimmetrikus a lába egyik rövidebb vagy natúrban sántít valamiért, ami sérüléses ok lehet rossz forma miatt. Mindenesetre érdekes metrika. Ez a garmin szenzor tetszik, nem tudom mennyire hasznos de elég jó a geek faktora. :) 2 baja van, mocsok drága (37e a pulzuspánt - más ennyiért vesz órát) és nem cserélhető a pánt a szenzor alatt.

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák