Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hegegabi80

    addikt

    válasz Frawly #36834 üzenetére

    OKs, köszi az ajánlást. Akkor ez a kettő mindenképp szem előtt lesz, és mindenképp fogom particionálni. Aztán azt majd még kitalálom, mennyi legyen OS-nek. sztem 80-100 körül biztos elég. Bár ezt utólag is lehet módosítani? HDD-nél lehet és alkalmaztam is párszor.
    Asrock H310M-ITX-be jó lesz az MX500-as a melegedés miatt? Bár van topflow hűtőm is (IS-50), az alatt biztos nem lenne gondja, pláne egy bordával megtámogatva.
    Ez már kicsit off ide, de megkérdezem, hogy aprón van elég sok hynx m.2 ssd. Ezek mennyire jók általános felhasználásra? Tudom nincs rájuk gari, de jó árban szoktak lenni. Sok ssd-n hynx meg micron chipek szoktak lenni, ebből kifolyólag is érdekes. Sőt neten találtam tesztet némelyikről, és egész jól teljesítenek.
    Én spec tisztában vagyok az olcsóság hátrányaival, de szerencsére együtt tudok vele élni. Korábban volt nekem corsair force 120-as sata2 ssd is aprópénzért, használtam sata3 porton is, nem sok különbség érződött, és még a mai napig üzemel anyámék gépében. A jelenlegi Sami is valami laptopból való, de tökéletes számomra ez is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák