Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    válasz FollowTheORI #14959 üzenetére

    Tudom, szeretem ezeket a teszteket, sokkal érdekesebbek, mint az üres, frissen formázott SSD-k Crystal Disk Mark képei. Az Anandtech szokott rajzolni szép grafikonokat az ilyen stress tesztekről.

    A biztonság kedvéért még egyszer utoljára:
    -> egy 2010-es cikkből származó idézetből ágaztunk le erre a téma szálra.
    1: Akkoriban még nem volt túl elterjedt a TRIM. Windows-on pl. 2009 októbere óta van + akkor még nem volt ez minden SSD-nél alapvető tudás, az öregebbek cunsumer példányok esetleg firmware frissítés révén kapták meg valamikor, ha egyáltalán (valamikor 2009-2010 közt, esetleg késve, vagy a "budget" inkább soha).
    2: Gondolom, hogy akkoriban még a GC algoritmusok sem voltak annyira a toppon, mint manapság (pl. nekem is volt "lagolós" SSD-m még a TRIM előtti időben ; pár napig nagyon jó volt a "drágaság", de később ha írni kellett, néha lassabb volt, mint egy HDD, ekkor jött egy backup-zerofill-restore ||mert a Secure Erase-t még nem ismertem|| aztán megint jó volt, majd pár ilyen hét után kuka :DDD).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák