Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz whaler #10045 üzenetére

    Nem teljesen. Épp az a lényeg, hogy nem kell pontokkal számszerűsíteni, hogy pl ez most egy 7,5-es film volt, hanem pl elég annyi hogy rossz, átlagos vagy jó volt. (a kategóriák száma személyfüggő)
    És nem kell azon törnöd a fejed, hogy ez egy 8, 9 vagy 10 pontos film volt e. Elég ha annyival jellemzed, hogy nagyon jó film volt.
    A lényeg az, hogy ne próbáljuk meg számszerűsíteni a filmeket mert nem igazán lehetséges. Elég egy-egy tágabb kategóriába helyezni őket és kész.
    A pontos tetszési indexet meg úgyis összeállítja egy rangsorolás. Már ha valakinek ez tényleg olyan fontos és egy listában sorrendbe helyezi a filmeket.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • #54715584

    törölt tag

    válasz whaler #10045 üzenetére

    Nem teljesen, lásd alább. :)

    (#10044) Huma "Amúgy is felesleges pontrendszerbe szorítani a filmeket mert nem lehet őket egységesen értékelni."
    Igen, nem lehet nagyon az érzéseket átfordítani számokba.

    (#10046) zoltanz lehet, hogy egyszer lesz, ez a lényeg, nem tudhatjuk, és mi van, ha már szerintünk volt, de mégis lesz? :DDD

    (#10048) Viszlát nem akarlak idegelni :DDD Írtam csomót, de láttam írtál közben Te is :) Szóval:

    "Én a saját elvárásaim és a film rám gyakorolt hatása alapján értékelek, ezek határozzák meg a pontszámot." És nálam itt a vége, a pontnál.

    Ha nagy hatást gyakorolt rám, adok rá 9-et, ha nem gyakorolt nagy hatást, kevesebbet adok, attól függetlenül, hogy esetleg ugyanebben a kategóriában láttam-e már más vagy hasonló filmet. Adott egy 10-es skála, ezt kell beosztanom. Ha pontozok, nem az jár a fejemben, hogy az előző 2463 filmre mennyi pontot adtam. :)
    De mivel viszonyítás nélkül nem tudom ezt neked elmagyarázni, így ezt inkább hagyom is... :DDD

    A 10 pont meg mondtam nálam miért nincs. :)

Új hozzászólás Aktív témák