Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mian

    aktív tag

    válasz Mian #20 üzenetére

    jah és amugy nekem a leírása is zavaros hogy hogyan kéne bemásolni a fileokat a manager könyvtárába mert ezt irják az oldalon ahonnan leszedtem a magyarítást:

    "Az events.cfg filet az FM2009 \Data\Match events\ és a\Data\Updates\Update-920\Data\Match events\ könyvtáraiba.
    A German.ltc filet az FM2009 \Data\Languages\ könyvtárába.
    A lang_db.dat filet az FM2009 \Data\Updates\Update-910\db\910\ és/vagy a \Data\Updates\Update-920\db\920\ könyvtárába."

    és nekem a data-ba nincs is csak simán match events mappa a data updatesben van amit utánna leir, de elvileg mindakettőbe bekéne tenni, már ugyis próbáltam hogy csináltam egy ien mappát a datába simán és abba beletettem, de ugyse volt jó, és a german.itc file utvonala sem teljesen ugyanaz mert a language mappa sem simán a data-ban van hanem az updates - update 920 - data, könyvtárában és még azon belül is van egy changes nevü mappa amiben vannak a nyelvek, gondolom erre gondoltak a fórumon mivel hogy csak ott van olyan mappa, szal következtettem az egészet, biztos egy marha nagy zseni aki csinálta a magyarítást és neki minden egyértelmű hogy mit hova kell tenni, de nagyon hanyagon van feldobva az egész az oldalra....egyedül a lang_db.dat-ot írta úgy, hogy télleg ott is van.....amugy vistám van, ha ez számít valamit....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák