Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TrueGooner

    senior tag

    válasz Yodamest #821 üzenetére

    Én is próbáltam a Fifa demót, 10 év fifa után vettem idén PES-t és nem bántam meg. Tudom hogy ez nem pes topic, nincs is szándékokban vitát indítani. Mivel ez fifa topic, így a fifáról beszélek. Nekem sajnos nem jön be. Tavaly még a fifát választottam, de az idei demó után úgy gondoltam váltok. Lassult a játékmenet ami valóban jó, de a mozdulatok, az animációk, a labdafizika semmit sem javult sajnos. Arról nem is beszélve amit Ti írtok, hogy ennél csak rosszabb lesz mert butítani fogják a folyamatos "javításokkal"... Mindent összevetve persze embere válogatja, én tiszteletben tartom a fifások döntését. Számomra a FUT sem jön be, soha nem játszottam vele tartósan, ezt a myClubot viszont nehéz ott hagyni... :) Úgy érzem a FUT, azoknak akik imádják, nagy visszatartó erő abban, hogy megmerje lépni a váltást. Pedig biztos vagyok abban is, hogyha hirtelen vagy akár évről évre a konkurenshez vándorolnának a vásárlók, nagy változások álnnának be a Fifánál. Részemről addig is a futball szimuláció nyert, a PES.

Új hozzászólás Aktív témák