Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    válasz beyruth82 #1317 üzenetére

    Ízlés kérdése, sok embernek nem tetszik, de szerintem inkább ki sem próbálták. Emlékszem, megjelenést követően majdnem egy évvel később lett csak feltörve, mert már azon is Denuvo védelem volt, ennél fogva elvesztette az újdonság erejét mire ingyen is elérhetővé vált.
    Nekem amúgy kifejezetten tetszett, az asszony is már többször játszotta végig (Ő is bírja a Far Cry-okat :) ) és a 7 éves gyerekemnek is ez volt az első olyan játéka amit végigjátszott, ennél fogva ezzel játszott a legtöbbet is. Szerintem kifejezetten üdítő, hogy nem lövöldözni kell, hanem íjjal, lándzsával, kőbaltával kell harcolni, különböző állatok segítségét igénybe véve miután megszelídítettük azokat. Sokszor jókat mosolyogtam az állatokon, a köztük lévő hierarchia okán adódó viselkedésükön.
    A magam részéről mindenképp ajánlanám! A térképe pedig a FarCry 4 térképe őskorosítva. Volt is belőle felháborodás amikor valakinek szemet szúrt a MAP rendkívüli hasonlósága, amúgy meg ha nem lenne térképnézet, szerintem soha senki nem mondta volna meg, hogy bármi köze van a két játéknak egymáshoz.

Új hozzászólás Aktív témák