Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Desy

    tag

    Alig 2 hónap alatt a csapat 3x frissítette a játékot. 11.9... 24... és 51.2GB.

    A majd 10 órás telepítési időjelzés nem okozott boldogságot mivel a win is éppen úgy döntött, "frissít." Ez azt hozta, hogy a gép 5 órán át teljesen használhatatlan volt és... meguntam. :W

    Aztán értelmes emberként "csak" letöröltem az egészet és Újra letöltésre tettem. Némi prüszkölés után indult és futása eléggé jó lett. Így semmiféle érdemtelen meglepetés "talán" már nem várható.

    A magyar felület.... NÁLAM sokat jelent még akkor is, ha nehézkesen bár de úgy döntöttek: átdolgozzák a betű készletet és a csomagolást is. A magyar nyelv viszont nem kapott létjogot. Még... A Magyar nem Hungary "nálam". Más meg nem érdekel.... vagy igen. De az nem éppen "pozitív" gondolat....

    Akarom... És El Is Várhatom egy cégtől ezt a támogatás még akkor is ha az nekik 1 órás feladatot jelent, hogy egy honosítás regisztráljanak és hiteles BÉTA vagy ALFA szinten közreadják.

    Az angolnak nehéz elmagyarázni mi a különbség a Hungarian és a MAGYAR nyelv között. (és ezt sajnos sok "honfitárs" sem érti ami tényleg egy komoly probléma... ISKOLÁZOTTSÁG és a modern nemzetáruló és az azt meggyalázó nyelvtani korrekció alapján és okán ami némelyekben utálatot gerjeszt)

    Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

Új hozzászólás Aktív témák