Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Damage

    senior tag

    válasz sheep #2320 üzenetére

    Nincs is jobb, mint háztetőről guggolva csökkenteni az ellenfelek számát. Szintén egy 80+ távcsöves .50 kaliberrel rendelkező fegyverrel kezdek (+ rifleman perk). Mutánsoknál a suiceder-eket keresem először és fejlövés(ekk)el ölöm meg, így marad +1 mininuke. A power armorokat nem használom (van 4 db Sanctuary-ban) 45 (model A), 45 (model B), 51 és egy hiányos 60. Mellé majdnem 30db Fusion Core. A mininuke-t, flamer-t, missile launcher-t sem használtam (mindegyikből van pár db), csak a minigun-t az elején a Concorde-os missziónál. A Legendary cuccok nagyon gagyik (eddig), egyiket sem találtam használhatónak. Igaz, nincs is nagy szükségem rá. Mesterlövésztől a kis kaliberű, de nagy tűzerejű fegyveren át a nagy szórású és sebzésű közelfegyverekig mindenfélét készítettem. A pénznek nem látom értelmét. Fel se szedem másoktól a cuccokat. Egy olyan fegyver vagy páncél, ami számomra hasznos kerül vagy 20000 kupakba (idáig 5000 kupakom gyűlt össze és nem vásárolgattam LVL 25). Egy átlagos fegyver, ami 100 kupakba kerül, nekem 400-ért adják és tőlem 20-ért vennék meg. Tény, hogy nem mentem rá a "barter"-t elősegítő perkekre. A játék nehézsége erősen hullámzó. Valahol nagyon egyszerű és könnyű, máskor egy szűk helyen rámtámadó ghoul csapat szétszed.
    Fallout 3,5

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Új hozzászólás Aktív témák