Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gurabli

    senior tag

    válasz DoItYourself #671 üzenetére

    Köszönöm válaszod! Erre a falra 8-as tiplikkel lett már felszerelve egy polc és nem fúrtunk át a szomszédhoz:)
    Jó minőségű Fischer tiplire gondoltam, betonba ezek szerint 8-as elég lesz, 4 darab. A konzolon még gondolkodom, nem biztos, hogy kell a forgathatóság, így jó lehet a Stell SHO 1004-es is, ez dönthető. Az is igaz, hogy ha meg már szerelem, akkor lehet jobb a forgathatót felrakni és soha nem lesz gond vele. Na, ezt majd eldöntöm.

    Most azon gondolkodom, hogy miként tudom eltüntetni a vezetékeket, mert két vezeték biztos lesz, a TV tápkábele és egy HDMI vezeték. Vésve nem fogom a falat (bár gondoltam rá), de asszony agyonütne, meg akkor lehetne festeni is rögtön. Most vagy eltűrök két vezetéket, vagy rakok egy kábelcsatornát lefelé.
    van még egy lehetőség, de ez már elég vicces lenne: a házba épített antenna csatlakozó (ami természetesen nincs használatban) pont ott megy a fal mögött. Ez gondolom egy csőben van elvezetve, így ha sikerülne félúton megfúrni és abba belevezetni egy hosszabbítót és a HDMI kábelt, akkor nyert ügyem lenne. Az áram még megoldható, de a HDMI csatlakozó biztos nem férne át a gégecsövön... Vésés lesz ebből, ha nem is most, majd ha festést kiált az asszony:) Végül is kb. 1-1.5m métert kellene max kivésni (ami azért betonban jó kis buli).

    "Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

Új hozzászólás Aktív témák