Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Phvhun

    őstag

    válasz ollie #821 üzenetére

    Fejlődés alatt a játék fejlődését értettem, volt már 1-2 olyan játék, amihez kijött egy frissités és rossz irányba terelte el a dolgokat. ( pl volt egy star warsos mmo ami teljesen kihalt egy kieg után )

    Space rangers meg egy az egyben eve online, csak 2d, egyszerűbb, és single player.
    Mindenképp próbáld ki, nagyon szórakoztató.

    Most nézegettem bolygónharcolós mmofps kiegről, csak kár hogy csak konzolra megy, nagyon megdobná a játékmenetet. ( főképp fps-ekkel játszok )

    Ezt a 150milliós megoldást majd lehet ki szeretném próbálni, pénz meg is lenne rá, csak az tart vissza, hogy annyira leköt, hogy kb mindennek a rovására menne a dolog.
    Majd még gondolkozok rajta, most tartok egy kis szünetet.

    Honnan lehet megbecsülni egy ellenfél erejét ? Wowban pl alapból ki irjam hogy hanyas szintű, magasabbra rámenni felesleges, ha ránézek kbra felszerelését is meg lehet határozni, de itt ha egy olyan szituációban, ahol pl bewarpolok valaki mellé, és hirtelen kell dönteni, hogy megtámadom, vagy elmenekülök, akkor mit lehet tenni ?

    Advanced warfare, vagy nem tudom mi volt pontosan a címe quest line végén, neki kellett menni 3 kalóznak, és elvileg csak egy Magnate hajóm lehetett volna, de már korábban megvettem a Coercer-t, ami amugy a quest reward-ja lett volna, plusz volt két 370k isk-s beam laser-em x-ray töltettel, és még így is le ment a pajzsom és a páncélom is teljesen, mire legyőztem a három hajót. Magnate-vel és olyan egyszerű lézerekkel, amikkel a tutor többi részében dolgoztam alapból nem tudtam volna legyőzni még egy kalózt sem. ( van warp drive megzavarójuk, igyhogy még kibe ugrálós megoldás sem működhet )
    Mit csináltam rosszul ?

    Ha megoldható trial accról pénzt küldeni, akkor akinek kell küldhetek 2millát.

Új hozzászólás Aktív témák