Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    Gondolkoztam melyik topicot hozzam fel, a másik frissebb, ebben több hsz van... legyen ez :)

    Szóval triallal próbálkozok egyelőre, egy olyan problémám lenne, hogy ablakban szeretnék játszani, viszont hiába választom ki a window módot, akkor is kirakja teljes képernyőre a játékot :F Gyakorlatilag olyan, mint ha nem lenne kerete az ablaknak, ráadásul eltakarna mindent, beleértve a tálcát is. alt+enter nem segített. Ráadásul ilyenkor a kurzor, meg a tényleges pozíció sincs szinkronban, ebből gyanítom, hogy ez nem szándákosan ilyen. Hivatalos fórumot próbáltam átböngészni, de semmi ezzel kapcsolatos dolgot nem találtam, mindenki általában az ellenkezőjét próbálja elérni :D

    Windows7 64 bit, illetve Radeon4850.

    U.I.: Topicot nem kéne átnevezni valami másra? Ha jól sejtem a 2nd genesis egy patch címe volt, azóta meg már nem ott tart a dolog.

    Szerk:
    Jobban megnézve, hiába váltok window módra, ugyanúgy full screenként fut a program. Szóval ha alt+tab-ot nyomok, akkor látványosan úgyanúgy "újratölti" az asztalt, mint ha full screenben futna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák