Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJGABI

    addikt

    válasz #79621120 #56592 üzenetére

    anodyne-t kártyafarmolás ürügyén játszottam picit, nekem tetszett. végig is kéne vinnem. de volt bundliban
    fez szintén volt bundlis. de végülis nem rossz árak...
    evoland meg ittle dew-ról (meg sok másikról) ayo írt [link]

    << "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

  • ayo

    addikt

    válasz #79621120 #56592 üzenetére

    nem rossz arak de lehetnenek megjobbak persze :)

    Eador. Masters of the Broken World $4.99
    Evoland $2.99
    La Mulana $4.49

    ezek nekem picit dragak

    http://jateknaplo.blog.hu

  • csaba951

    veterán

    válasz #79621120 #56592 üzenetére

    Szerintem:

    Anodyne $2.99
    Már megint ez pixeles játék. Rendben, nem a grafika a legfontosabb, hanem a játékélmény! Az utóbbi időszakban viszont annyi ilyen (pixel) játék jelent meg, hogy tényleg nagyot kell villantania, hogy pénzt adjak érte. Viszont Mertacriticen nincsenek elájulva tőle a játékosok. Maradt a polcon!

    Eador. Masters of the Broken World $4.99
    Ez mondjuk már legalább közepes játék, szóval megvenném. Viszont már van minimum 5 hasonló, de sokkal jobban kidolgozott járék a Librarymben. Tényleg kell a plusz sor? Nem! Maradt a polcon!

    Evoland $2.99
    Ellene: Újabb pixel Peti játék. Lásd Anodyne. Maradt a polcon!

    Expeditions: Conquistador $4.99
    Ezzel korábban szemeztem, aztán valamiért levettem a wishlistről. Szóval most magamtól eszembe nem jutott volna, hogy megvegyem! Na, lássuk! Mellette: Metacritiken nagyon istenítik, tehát valamit nagyon tud ez a játék! -50% kicsit kevésnek tűnik, de egész évben nem volt jobb akcióban. Kártyás játék, ebből is lesz badge - érzem! Ellene: Hasonló játékból szintén van már egy kazal! Tényleg annyira kell az a plusz sor? Összegzés: Na jó, ezt megveszem!

    FEZ $2.99
    Mellette: Végre egy olyan játék a műfajban, amiben van valami eredetiség! Soha nem játszottam olyan 2D-s játékkal, amit el lehetett forgatni oldalra. Ez nagyon jó ötletnek tűnik! Egy ember készítette, és azt is kicsinálták a kritikusok, nem is fogja készíteni a második részt. Szóval ebből már nem lesz jobb. Ellene: Újabb pixel Peti játék. Metacriticen nem fogadták elég jól a játékosok. Összegzés: Már megvettem!

    Giana Sisters: Rise of the Owlverlord $1.49
    Sima instant buy! Egyrészt mert nagyon jól sikerült! Másrészt meg amúgy is meg szoktam venni a dlc-ket. Összegzés: Már megvettem! (Mondjuk a mostani -33%-ot sokkalom érte, de -66% vagy jobban jöhet!)

    Ittle Dew $4.19
    Mellette: Ayo már ajánlotta. Metacriticen tetszett a játékosoknak. Ellene: Megjelenés után már volt bundleban, olcsóbban. Újabb pixel Peti játék, biztosan nem ezzel játszanék a közeljövőben. Összegzés: Marad a polcon! Később, egy nagyon salben: egy bizonytalan talán!

    Knock-Knock $2.99
    Erről még csak nem is hallottam! Mellette: Elég egyedi, őrült látványvilág. Metacritcen nagyon jól fogadták a játékosok. Ellene: Maga a játékmenet azért nem ragadott elsőre magával. Jelenleg még drága. Összegzés: -66% vagy -75%-ban instant buy, de addig még kivárok! Most maradt a polcon!

    La Mulana $4.49
    Mellette: Ez nekem első látásra szerelem volt. Játékmenet és a pályák nagyon tetszenek! Metacriticen nagyon tetszett a játékosoknak. Ellene: Semmi. Összegzés: Már megvettem! (Mondjuk nekem kb. 74 RUB-ben van)

    Strike Suit Zero + DLCk $7.47
    Mellette: Kellemes űrhajós, lövöldözős, arcade játék. Metacriticen tetszett a játékosoknak. Ellene: Félek, hogy hamar majd megunom. Összegzés: Már megvettem!

Új hozzászólás Aktív témák