Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viktor82

    őstag

    válasz holodp #24431 üzenetére

    Ha még nem játszottál vele akkor minden képen megér annyit :K

    ”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

  • v!ct0y

    veterán

    válasz holodp #24431 üzenetére

    Ha annyira nem fontos akkor hagyd még. Lesz az még olcsóbb is.

  • csaba951

    veterán

    válasz holodp #24431 üzenetére

    Max Payne 3

    Utólag nézve nem! Minden €-t saját halottamnak tekintek, amit kiadtam érte!

    Két gyenge pontja van a játéknak, ami miatt NEM ajánlom!

    Figyelem! Spoiler!

    1. Forgatókönyv. Sajnos tele van ellentmondásos szituációkkal a játék.

    Pl. Testőrként alkalmazz egy dúsgazdag brazil család férfi tagja. Amikor kirándulni megy az óriási luxusjachtjával, mi is elkísérjük. Főnökünk fergeteges bulit csap, a táncol a csajokkal, szívja a csíkokat az asztalról. Mi meg közben a legnagyobb nyugalommal merev részegre isszuk magunkat (szolgálat közben!). A felkínált csíkot is csak ezért utasítjuk vissza, és közöljük a főnökkel, hogy már tök fáradtak vagyunk dolgozni, inkább elmegyünk a kabinunkba aludni egy kicsit. Főnök pedig jó fej, megértően bólogat, hogy menjünk csak! Egyáltalán nem zavarja, hogy testőr hiányában akár meg is ölheti valaki a nagy buliban!

    De ugyanez van már a kezdő jelentben is. Szintén testőrök vagyunk. A főnök hatalmas partyt rendez a dúsgazdag barátainak / üzletfeleinek. Itt sincs semmi gond abból, hogy alig állunk a lábunkon az elfogyasztott italtól. Viszont mágikus módon kijózanodunk amikor fegyveresek törnek be a partyra és le kell lőni őket. Aztán váltogatja a gép, hol részegek vagyunk és alig látunk, 3 mp később meg éles a látásunk mint a sasé!

    A történet pedig úgy alakul, hogy kb. a 75%-nál (kb. 10. chapter) már nemcsak az ellenségeinknek, hanem a barátainknak is minden okuk megvan rá, hogy megöljenek minket. De ők olyan jófejek, hogy tovább barátkoznak velünk. Ezt a részt nem akarom ennél jobban spoilerezni.

    2. Játékmenet. Na, ez soha nem látott mértékben el van rontva.

    A játék úgy van megcsinálva, hogy rengeteg helyen kicseréli a fegyvert a kezünkben, és minden alkalommal sokkal rosszabbra, mint amivel addig játszottunk. Ha meghalunk akkor előfordul, hogy az újratöltésnél hiányzik egy fegyverünk, vagy kevesebb lőszerünk van, vagy kevesebb medpack van nálunk.

    Maga játék úgy van megoldva, hogy megy folyamatosan. A pályabetöltések ideje alatt pedig átvezető videók vannak. (Ezeket a töltés miatt nem lehet átlépni.) A videó alatt nem mi irányítjuk a karakterünket, videó letelte után viszont igen. Csak éppen annyi ilyen videó van benne, hogy sokszor inkább mozizunk játék helyett. Nekem számos olyan helyzet volt amikor belefeledkeztem a videóban, és nem reagáltam azonnal amikor visszakaptam az irányítást. Mert nekem nem volt egyértelmű, hogy most már én jövök.

    De abban sincs sok köszönet, ha időben reagálsz. Összeszedtem 2 db pisztolyt, meg egy géppuskát. Utóbbival elég jól leszedtem a ellenfeleket. Odaérek egy ajtóhoz, jön az átvezető videó. Videó lemegy (amiben berúgom az ajtót). 4 ellenfél van velem szemben (mindegyik valamilyen lőfegyverrel) nyilvánvalóan likvidálni kell őket minél gyorsabban. Visszakapom az irányítást. És ekkor jön a meglepetés! Az ajtó túlsó felén a géppisztoly volt a kezemben, tele tárral (kb. 30 lőszer a tárban, plusz >100+ lőszerem is van hozzá). Most viszont kicserélte nekem a gép 1 db pisztolyra, amiben van 6 lőszer (és nincs is hozzá több lőszerem)! :W Nincs idő visszaváltani géppisztolyra, mert addig lelőnek. Nem tudsz fedezékbe menni, mert egy nagyobb helység bejáratában állsz (visszafelé soha nem lehet menni!), mire az első fedezékben érsz akár kétszer is meg tudnak ölni. Az egyetlen esélyed, ha 4-ből 4-et elsőre fejbe lősz, hiszen nemcsak idő hanem kevés lőszer is van a tárban!

    Másik ilyen szitu. Egy kikötőben vagyunk, ami két pályaszakaszra van osztva. Köztük egy csatorna található, ami fölött egy kötél van kifeszítve, amivel át lehet menni majd a másik pályarészre. Első pályarészt kitakarítjuk, kötélhez odamegyünk, átvezető videó a csúszásunkról, túlsó oldalon visszakapjuk az irányítást. Az ügyes gép megint kicserélte a fegyvert a kezünkben! Most kb. 5 fegyverest kell lelőnünk a pisztolyunkkal. Utána van csak idő fegyvert cserélni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák