Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Źşë' #131072 üzenetére

    Én is akciósan vásárolok, de nem verem magam a földhöz, ha olyat akcióznak, ami már megvan, vagy nem kapok 3-4 eurocentes kártyákat. Még egy halom játékom van, amiből nem lett a kártya kiszedve, majd sorra kerülnek egyszer, vagy nem, de pusztán a kártya miatt le se töltöm őket. Az hogy szar a forint, arról végképp nem a vásár vagy a Steam tehet. Igen, botrány szar, 355 Ft az Euró, 315 az USD ma, ezek irtózatosan gány árfolyamok, pár éve az Euró volt annyi, mint most az USD. De erről nem a Steam tehet, ott 1-1 termék ára nem emelkedik, csak csökken.
    Biztos igaza van a saját kicsike világában, de azon vergődni, hogy nem ad már 3-4 centes kártyát, csak valami szmájlit, meg nem jönnek extra kedvezmények, csak ha költesz. De basszus, ki mennyi cuccot akar vásárolni, mi nincs még meg. Én a backlog mellé alig veszek néha ezt-azt, csak amiről tudom, hogy vétel után azonnal el is kezdem, mert különben fölösleges, idő sincs annyit játszani, ha az embernek van élete. Ja hogy gyűjtőszenvedély, hörcsöghizlalás? Az meg drága mulatság. Indokolatlan óvodás hiszti.
    De bocsi mindenkitől, akinek a tyúkszemére léptem. :P

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák