Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ayo

    addikt

    válasz Dilikutya #115617 üzenetére

    akkor úgy mondom, hogy AAA szintű volt (mondjuk bárcsak a grafikával lenne csak a gond, de ha már ilyen játék, nézzen ki jól.. :D). Ezeket is fel lehet tolni fullon, de azért manapság már könnyedén lekörözi a legtöbb játék.
    Ami nagyon zavaró, hogy ebben a bétában is a már megszokott szűk pálya design van, ami már MW3 óta zavaró, persze campereknek tökéletes :D
    Nekem WAW BO1 korszak volt a tökéletes, ott gameplay-ileg még jók voltak a balance-ok és nem nyomták a full kretént.

    Amiért pedig írtam, hogy ez a béta nem rossz, az az, hogy végre tudtam több menetet is multizi úgy hogy mondjuk nem laggolt volna szét az egész játék. BO3 portja eleve rossz volt, de a multi meg emiatt játszhatatlan....mondjuk már akkor is annyira kihalt a PC-n az élet, hogy TDM-ben örültem, ha találtam játékost Free Weekenden.

    A negatív posztok meg szerintem ezért mennek, mert már jó ideje leszarják a PC-seket, meg ugye divat is utálni a COD-ot.
    Indítás előtt olvastam olyat, hogy pl. nem lehet grafikát beállítani meg egyéb dolgokat, hogy mennyire szar, de valahogy én képes voltam eljutni az option->graphic->adv. graphic settings-ig, úgyhogy inkább abbahagytam az olvasását :D

    [ Szerkesztve ]

    http://jateknaplo.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák