Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tutis

    őstag

    válasz ggeleven #2727 üzenetére

    nyilván tudom hogy jogilag kb semmi esély mert le vannak fedve aszf-el és hasonlókkal, bár elég érdekes ez a fajta eladói magatartás, mivel ha aszf-be beleírják hogy a vásárlással elfogadom hogy havonta 1 millió forintot utalok a számlájukra, jogilag az is megállná a helyét, mert ugye elfogadtam a vásárlással az aszf-et.. :)
    Viszont nekem meg kitelik az időmből hogy próbálkozzak, nyilván nem fogok megállni egy chatbotos ügyintéző válaszánál.
    Alzánál volt hasonló sztorim, vettem egy laptopot, aminek az alza elrontotta a leírását. (kevesebb ram és nem világító billenytűzet volt az eltérés)
    Ők adtak ingyen ramot, és 30ezres kupont is kaptam pluszba, holott azt is mondhatták volna, hogy akkor vigyem vissza, és visszaadják a zsét.
    Persze nem ugyanaz a sztori, nem ugyanaz a cég, de lehet ezt emberileg is kezelni, semmi kötelességük nem volt fizetni meg plusz ajándékot adni. Igaz hogy ott is eltartott 1 hónapig a levelezgetés, de addig mentem amíg ki nem jártam amit akartam (ez volt a cél, a laptop mindenképp maradt volna)
    Szóval meglátjuk, ha nemleges a válasz itt, viszem be személyesen boltba az asztalt, meglátjuk ott mit tudnak kezdeni vele. Ha ott sem, akkor jönnek szervek. természetesen fogok kártérítést is kérni a kellemetlenségekért, mindent meg fogok próbálni.
    Termék lehúzás is meglesz az oldalon, csak hogy más is lássa hogy milyen a partner cég, nehogy más is így járjon. Én a magam oldaláról meg fogok tenni mindent hogy vagy elintéződjön, vagy nyoma legyen...

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/tutisgsxr

Új hozzászólás Aktív témák