Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tts

    addikt

    válasz gozso #1 üzenetére

    Váúúú, ez egy jó topic! Tisztára bele tudom élni magam, amint húzol hazafelé Debrecenből és máris mardos mardos a kétely - de jó, hogy megvettem, de jó-e, hogy megvettem? :D
    A mindent leküzdő birtoklási vágy bizonyára korunk embereinek többségében él. Bizonyos szempontból nálam az volt a ''rossz fejlesztés'', hogy elkezdtem boltolni. Már van itthon két asztali gép, egy noti és a boltban 2 asztali gép. És mégis, minden nap az jár a fejemben, ebből a házból ki, ebbe be, ide egy nagyobb proci, egy erősebb VGA, több vincsi ... Hálistennek legtöbbször győz a józan ész, de képzeld el, nap mint nap ott járkálok közöttük, Lian Li-k, Coolermasterek, gyönyörűek, de ez igaz a hűtőkre, meg a ventikre is. Hatalmas a csábítás a folyamatos csere-berére, amit azért nem lehet megállni, úgyhogy azért a cserélgetés, szerelgetés folyamatos.
    És mégis: én is ragaszkodom bizonyos dolgokhoz - a saját használatú itthoni gépem - az első sk. összerakott konfigom - egy Casetek 1016 (nesze neked LianLi), benne egy NF7 és egy Barton 2500+ (ami ha akarnám játszva menne 2400 MHz fölött is - de minek?) egy LG író (több száz zenei CD létrehozója) és a jó öreg Seagate 80 GB. Annyira együtt van a cucc, annyira megbízható és korrekt, hogy ehhez nincs szívem hozzányúlni.

  • tts

    addikt

    válasz gozso #5 üzenetére

    He-he, a kedvenc konfigom moncsija akkor még egy echte SONY CRT 17'' Trinitron volt (ez ma is SONY de persze már TFT) - na most, az akkor egy csekély 105 k-s moncsi volt, ez ma a bolti egyik gépen van, most kótya-vetyéljem el 20-ért? Egyelőre elfér ott az asztalon. :C

Új hozzászólás Aktív témák