Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz Fotozgato #9689 üzenetére

    Nekem volt október 4.-ei fizetéssel egy bicycle mount a manáról, az most pénteken jött meg. Szerintem azt akkor tényleg fel is adták, amikor küldte, hogy feladták.
    A Kaidomain-es szombaton lett megváltoztatva, hirtelen lett a másik márkából újra, és aznap shipped lett a státusza, így van egy kétely bennem, hogy valóban fel adták-e. Ha azt vesszük, hogy a posta lazán lehet 20-35nap, akkor már lecsúszom a paypal-os 45napos témáról.
    Végül is ez teszt rendelés volt a részemről, hogy mennyire jó-rossz ez a Kaidomain, mielőtt élesben rendelek 501B-t töltővel meg Sanyo akkukkal.
    Eddig a manafont bejött, viszont ott csak T6-os 501B van, a lightmalls-t pedig nem teszteltem, pedig valszeg onnan rendelek nemsokára egy U2-s 501B-t.
    A Sanyo akkuk pedig a kaidomain-en vannak 11,22$-ért (2db), máshol 7,5-8$ körül látom darabját. Van aki már rendelt ebből, és megjött neki, van akinek nem jött be a Kai.
    Lehet, hogy jobban járok, ha várok januárig, és elkerülöm a karácsony előtti cirkuszt. Ki tudja mennyit csúsznak ilyenkor a csomagok, és hány kallódik el út közben.

Új hozzászólás Aktív témák