Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Misser

    tag

    válasz Vegha #39770 üzenetére


    Erről lenne szó.
    Súlya egy 30Q akksival 126 gramm. Az RJ 02 187gramm. A súly a megbízhatóság jele.
    Érzésre is könnyű ez a két ledes szerzemény. Nincs igazán jó minőség érzete.
    Mivel a fej közepén nincs pántja, így a kis súly ellenére sem lehet például futni vele.
    A lámpa állíthatóságát egy egész ügyes trükkel oldották meg. A két oldalsó tartó fül sima, de a homlokra simuló rész ívének a közepén, a lámpa teste felé van egy műanyag dudor, ami beékelődik a lámpa testének a hosszanti irányú vájataiba.

    Az az igazság, hogy ajándéknak vettem és mivel első próbára nem tetszett, így csak most vettem elő a fiókból újra, mert szóba került.

    Most sem tetszik igazán, bár úgy tűnik a fénye határozottan jobb az rj02-höz képest. Bár nem teljesen feltöltött cellákkal próbáltam, hanem a Q8ből kiszedtem kettőt. Remélem a Q8 egyenletesen merítette őket.

    Összesen 2 normál fokozata van, és 3 villogó (strobe, sos, beacon). A töltő része megbízhatóan fedve van egy nagy menetemelkedésű kupakkal. A kupak nem jár le.

    Kis fokozat:

    Nagy fokozat:

    RJ 02 (kb max):

    RJ02 + alis:

    Állító pöcök:

    Gyanús, hogy ennyivel erősebb most az RJ02-nél. A közeljövőben frissen feltöltött cellákkal is kipróbálom.
    Melegedés: 3 percig járattam a nagy fokozaton, mellette egy s2+-t (8-as) maxon, Az S2+ valamivel jobban melegszik.

    Nem rossz lámpa ez. De az első kézbevételnél a pille súly bóvli hatást kölcsönöz neki.

Új hozzászólás Aktív témák