Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • abrtom87

    tag

    válasz Kroni1 #8948 üzenetére

    Köszi! Nincs semmi kialakítva még. Egyszerre egy autót töltenénk. Ilyesmi a töltő amit én is nézegettem.

    ratkaics: arra gondolok, hogy ha megy a töltő, akkor a villanyszerelő szaki szerint az 3x6 ampert vesz el és ha mondjuk bekapcsol mondjuk a jacuzzi, meg 2 oled tv akkor annyi is. 11W töltés kellene mindenképpen. Nekem az lenne a lényeg, hogy hazaérve felteszem a töltőre a kocsit, de még nem indítom, 10 körül magától beindul és reggelre feltölt 9 óra alatt, közben pedig nem kell figyelni semmire a lakásban. Ha megy egész éjjel a jacuzzi fűtés, menjen, ha 3 oled tv megy a mosógép, mosogatógép és szárítógép mellé akkor se dobja le a megszakítót.

    almafa42 kábelcsere kellene, mindent (is) bontani az utcán, kerítésnél, azon belül. Térkövet szétbombázni amit végre jól megcsináltattam, aszfaltot is bontani kéne. Jelzem, nem értek hozzá, arra támaszkodom, amit a szerelők mondtak. 3x16 megoldható, de a 3x32 egyrészt manapság több hónap, másrészt nem bírná el a fővezeték. Itt nálunk az utcában mindenhol 1x16 van és úgy is akadnak problémák.

Új hozzászólás Aktív témák