Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cOxeR

    Ármester

    válasz Vesa #7061 üzenetére

    Annyi ennél sokkal fontosabb dolog van, mint amit látsz, amin el lehet kapálni egy autót… ami praktikus vagy nem praktikus, de ne már egy ilyen vizuális dolog. :))
    Persze egyéni preferencia, neked nem jön be, de ha azt mondanád, szűk a csomagtér bepakolás, vagy bármi ilyen az sokkal jobban elfogadható érv, mint ez, vagy jobban el tudom fogadni. :) - amúgy is persze
    Pl I3-ba engem most leginkább az idegesít, hogy hátul nincs levegő befújás, elől megfagysz, hátul meg meghalnak a melegbe… mókás a hátsó ajtó nyílás, de sokszor hátrány a mai városi szűk parkolóhelyeken, főleg ha anyuka+gyerek ül hátul, kerülhetem a kocsit össze-vissza egész nap
    Mondjuk ma nagyot röhögtem, Fb-on valakit lecsesztek, hogy miért kell gratulálni egy másik Tesla tulajnak az autója miatt egy parkolóba, miközben ez egy Tesla nem valami különleges/drága autó. Közben azon röhögtem, hogy csoportosulás kérdése ki mit gondol drágának/különlegesnek, miközben egy I3 se fér bele sok hazai család keretébe, nem pedig egy 1xM Ft-os elektromos kategória. Ez is azt erősíti, hogy Neked egy ilyen dolog miatt nem kell az auto, más meg örül ha az alap értékek kellően jók.
    Engem most pont nem érdekelne mi van előttem, fújjon a hátsó sorba levegőt, nagyobb hatótávra legyen képes 130-al, normális ajtó nyílása van és elérhető az ára.

    [ Szerkesztve ]

  • schawo

    titán

    válasz Vesa #7061 üzenetére

    Volt olyan autód, amin nem kellett kényszerből megszokni valamit? Jó neked, nekem minden autóm tele van/volt (több) tucatnyi megszokandó fassággal. De persze értelek. Ez most olyan, amit épp nem tudsz elfogadni.

    evDirect villanyautós töltőhálózat

Új hozzászólás Aktív témák