Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    Na, <Newl>-nak a dvd-s mappámból :) :

    Dumb & Dumber - gondolom nem kell bemutatni

    Oscar - 1-2-szer nézhető vígjáték Stallone főszereplésével

    Dracula : Ez a '92-es Keanu Reeves-el, szerintem egész jó lett

    Belső ember: Denzelnek volt már jobb filmje is, de meg lehet nézni

    Piszkos 12 : alap háborús film, 12 elítélt kap még 1 lehetőséget

    48 óra és Megint 48 óra : Eddie Murphy-től a kedvenc filmjeim, Nick Nolte-val játszák a főszerepet, akció, poénok, nagyon jó!

    Blood in Blood Out : 3 rokoni kapcsolatban álló latin srác életét mutatja be L.A.-ban vagy 10 éven keresztül, gyilkosság, börtön, narkó, van minden.

    Simpsons The Movie : Hozza a sorozat szintjét.

    Hot Fuzz : Nem tudtam eldönteni, hogy vígjátékot vagy akciófilmet nézek, egyszer bőven meg lehet nézni

    Ford Fairlane : nem egy nagy film, de Nagy Feró szinkronja miatt nagyon jó dumák vannak benne, és a hangulat is baromi jó.

    Lord of War : Nicolas Cage mint fegyverkereskedő, egész jó.

    American Beauty : kategóriába nem tudnám sorolni, de nagyon jó film, Kevin Spacey főszereplésével.

    Fear and Loathing in Las Vegas : Johnny Depp és Benicio Del Toro + mérhetetlen sok narkó, ötletes dumák, elég jól megcsinált hallucinációk..

    12 Monkeys : Bruce Willis és Brad Pitt neve által fémjelzett film, érdekes storyval.

    Enemy at the Gates : háborús film, nekem nagyon tetszett.

    The Beach : Leonardo DiCaprio mint atomfüves... Jó képi világ, érdekes story.

    Államérdek : Clint Eastwood és Gene Hackman főszereplésével készült film. Érdekes story.

    Enemy of the State : Will Smith és Gene Hackman által előadott összeesküvéselmélet powa! :)

    Ha még érdekel pár cím, akkor belenézek az eredeti filmek közé is + megnézem a HD címeket is amik megvannak.
    A leírások elég sablonosak lettek, hát 1-2 sorban ennyire telik... + Nem nagyon akartam spoilerezni se.

Új hozzászólás Aktív témák