Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • d3tox1c

    senior tag

    válasz Marky18 #1169 üzenetére

    Tök mindegy mivel szivatja a játék, kontroller-el, vagy billentyűzettel.
    Ugyan ezek a tapasztalataim,mint neki, szinten liga, szintén professional. Annyi hogy nálam minden manualisra van állítva,jobban szeretem.
    De a történet vége ugyan ez.
    A játék előre eldönti, hogy hogy fogsz szerepelni a csapatoddal az adott évben, és ennek érdekében ha úgy jön ki a lépés, egy a tiednel sokkal erősebb csapat is úgy játszik ellened, mintha Pistikével tolnád az oviban az udvaron, simán hozod gólokkal a meccset,viszont egy jóval gyengébb, alacsonyabb osztályú ellenfél is gond nélkül berámol 4-5 gólt a kapudba.
    Én is feladtam már ezt az egész focis kínlódást, sajnos, pedig nagyon szeretnék egy jó, játszható focis játékot, ezért is járok vissza ide, hatha látok valami változást.
    Az új rész szerintem hatalmas bukás lesz, most valamiért erősebbnek érzem az új fifát, bár még arról sem jött egy normális, értékelhető gameplay sem, szóval lehet marad ugyan olyan gagyi mint eddig volt.
    Pedig milyen jó játékot lehetne össze rakni a fifa és a pes össze gyúrásával, te jó ég.
    Vagy ha végre a játékosok kérését is figyelembe vennék.
    De mindegy is, meccseket majd nézek a tv-ben, játék meg van annyi más,unatkozni tuti nem fogok.
    (de azért bízok egy jó focis játékban. Ha nem idén, majd talán jövőre)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák