Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • matykooo

    aktív tag

    válasz ugyeletes #28042 üzenetére

    Persze, hogy ki vagyok rá akadva, ha elolvastad volna az egész történetet sztem te is ki lennél, amikor az egyik ügyintéző azt mondja, hogy nov. 29.én lett feladva a 24.én rendelt dolgod, a másik meg azt írja, hogy 25.én és belinkel egy akkor megmahinált fényképet, egy feltépett legkisebb pufis borítékkal, amibe az általam rendelt 10x ugyanaz a dolog, egyszerűen nem fér bele, mivel lehetetlen belerakni egy 13x18-as borítékba, 10 ugyanolyan terméket tartozékokkal, és nagyképűen belinkeli, hogy nézzem bizony meg, mert itt van... (korábban linkeltem is)

    Én ezen basztam fel magam a legjobban, hogy nem elég, hogy 2 hete veszekedek vele, és ugyanazt a hülye sablon levelet küldi állandóan, hanem az, hogy még ekkora hülyének akar nézni... Ez volt a borzasztó... Végül megoldódott, javítottam a negatívot, pozitívra. Viszont mint írtam is, nálam az utolsó dobása volt ez, többet nem rendelek tőle.
    Természetesen mindenki azt csinál amit akar, viszont nekem nem 1 dolláros mókám volt vele, hanem 25$, ami azért kicsit jobban fájt volna mint 1-2 dolláros kacat, amiatt nem is bombáztam volna levelekkel állandóan, és kb leszartam volna.
    Egy szó mint 100 nálam elásta magát örökre ezekkel a húzásokkal

    ''a walesi srác aki legenda lett''

Új hozzászólás Aktív témák